yit-slovakia-logo.jpg

Spoločnosť YIT vznikla v roku 1912 fúziou 4 spoločností, ktorých základným cieľom bolo poskytovať kvalitné a komplexné služby v oblasti stavebníctva. Vybudovala si veľmi solídnu povesť pri výstavbe infraštruktúry a zabezpečení zásobovania väčšiny fínskych miest vodou a začala rýchlo expandovať. 

V roku 2010 po akvizícii nadnárodnou skupinou YIT vzniká spoločnosť YIT Reding, a. s., ktorá dnes patrí medzi významné developerské a stavebné spoločnosti v bratislavskom regióne. Prostredníctvom svojich projektov prináša kvalitné bývanie, kancelárske a obchodné priestory na vysokej úrovni. V roku 2016 sa spoločnosť premenovala na YIT Slovakia, a.s.

Svojim zamestnancom umožňuje neustále vzdelávanie, ktoré im pomáha v profesijnom raste. Keďže manažéri riešia veľké množstvo projektov, potrebovali nastaviť štandardy riadenia. Vyškolili sme ich britskú metodiku PRINCE2®. 

Veríme, že sa jej podarí dosiahnuť cieľ : byť európskym lídrom v rezidenčnom developmente a stavebníctve a zároveň poskytovať služby prostredníctvom vytvárania spoločnej hodnoty s vysokou zodpovednosťou. 

  • PRINCE2® pre bratislavskú developerskú a stavebnú spoločnosť 
  • zameranie na kvalitný výstup