volvo-group-slovakia-logo.jpg

VOLVO Group Slovakia patrí pod švédsku spoločnosť Volvo Truck Corporation (VTC) a reprezentuje značky nákladných automobilov -  Volvo Trucks a Renault Trucks. V súčasnosti existuje na Slovensku sieť šiestich centier - v Senci, v Topoľčanoch, v Žiline, v Prešove, vo Zvolene a v Nových Zámkoch. Tieto centrá ponúkajú komplexné prepravné služby pod jednou strechou - predaj nákladných automobilov, financovanie, školenie vodičov, servis, údržbu a predaj náhradných dielov.  

Volvo Trucks je súčasťou skupiny Volvo Group, jedného z popredných svetových výrobcov ťažkých komerčných vozidiel a vznetových motorov. V roku 1928 sa vyrobilo prvé nákladné vozidlo Volvo a odvtedy sa rozvoj nezastavil a Volvo je momentálne najväčším výrobcom ťažkých nákladných vozidiel v Európe. Spoločnosť je charakteristická spoľahlivosťou, kvalitou, bezpečnosťou a starostlivosťou o životné prostredie. 

Vedúci manažéri tejto spoločnosti kladú dôraz na efektívne projektové riadenie. Potrebné informácie získali na kurze PRINCE2® Foundation.

  • nákladná doprava pod dohľadom kvalitného projektového riadenia