logo-traco-314.jpg

TRACO Computers s.r.o. pôsobí na trhu už 25 rokov. Hlavnou aktivitou tejto spoločnosti je predaj počítačov, kompletných pracovísk a ich komponentov, ktorých jadrom sú predovšetkým počítače od spoločnosti Apple.

Značka Apple bola dlhé roky spájaná s grafikou. Preto aj pracoviská pre reklamu a desktop publishing ostávajú naďalej dôležitou časťou ich klientely - od tých najmenších s jedným človekom pri počítači v obývačke, cez stredne veľké spoločnosti, až po najväčšie mediálne a reklamné agentúry, vydavateľstvá a redakcie.
Prvé počítače Apple však boli určené na spracovanie textu a databáz, preto kancelárie zostávajú aj naďalej významným poľom ich aktivity. Má za sebou niekoľko vydarených inštalácií pre učtovníctvo, plánovanie, vedenie a riadenie firmy, opäť od najmenších živnostníkov, cez stredné podniky, až po štátnu správu.

Spoločnosť sa snaží poskytovať kvalifikované školenia, poradenstvo a telefonickú i emailovú podporu zákazníkom. U mnohých predajcov tieto služby ešte stále ne sú súčasťou predaja výpočtovej techniky. Riadiť tento kolos mnohých služieb si vyžaduje systém riadenia. Rozhodli sa pre rámec PRINCE2®.

  • rozvoj technológií prináša úplne nové oblasti používania
  • prvá maloobchodná predajňa Apple na Slovensku