axelos certified partners

Sľubujú Vám trénera, ktorý Vám dá niečo viac? Pokiaľ hľadáte viac, napr.: hands-on experience (praktické skúsenosti) s metodikou MSP® a tiež vynikajúce prezentačné schopnosti, príďte k nám. Tiež neznášame teóriu.

Eduard Pitka

MSP® Approved Lead Trainer

Autor akreditovaných materiálov MSP® v TAYLLORCOX. Train the Trainer. Quality Assurance.

Eduard je bez zveličenia jeden z najlepších trenérov / praktických odborníkov v Európe. Získané ocenenia PRINCE2® Platinum Member, ktoré má len 8 spol. v EÚ (v ČR i SK ako jediný) hovorí za všetko. V spol. TAYLLORCOX pôsobí v úlohách TTT (Train The Trainer), Consultant, Senior Project/Program/Portfolio Manager, alebo taktiež autora vzdelávacích materiálov a šablón pre PRINCE2®, MSP®, MoP® a ďalších metodík z portfólia Best Management Practice - Axelos.

Moja cesta k MSP®

Kariéru začínal v niekoľkých TELCO spoločnostiach, napr. BroadNet. Potom dlhé roky pracoval u partnera technologickej firmy CA a riadil implementáciu i rozvoj systémov pre podporu projektového, programového a portfólio manažmentu (Vodafone, T-Mobile). Nie je mu cudzie ani prostredie štátnej správy. Ako hlavný tréner úspešne pripravil na certifikáciu viac než 250 pracovníkov na ministerstvách, alebo implementoval metodiku PRINCE2® pre úrady. Zaznamenal tiež veľké úspechy so zavedením metodiky riadenia projektov a portfólií v strojárenskom priemysle (výrobcovia a ich dodávatelia). Referenčný zoznam je už veľmi dlhý.

Naši klienti stále častejšie hľadali spôsob ako odimplementovať viac projektov, spravovať programy a portfóliá. Vďaka silnej medzinárodnej podpore a spolupráci sme viac, než organizácia, ktorá školí. MSP® kurzy sú pre nás len vstupnou bránou pre pomoc na vyššej úrovni: úpravy metodiky, prepojenia projektov na programy a portfóliá, riadenie programov.

Eduard je veľmi silná persona pre audit a rozvoj funkčnej metodiky. Tam, kde väčšina "trenérov" končí teóriou, on len začína. Veľmi populárne sú pod jeho taktovkou vedené Workshopy - praktické simulácie riadenia projektu / programu / portfólia v metodikách.

Edo Vás pripraví na certifikáciu v týchto akreditovaných programoch

MSP® Foundation | MSP® Practitioner | MoP®

späť ⬆