Cieľová skupina

Grab@Pizza je vhodná pre CIO, CEO, Marektingových zamestnancov, Business manažérov, Developement... Scenár vždy upravujeme na mieru, aby vyhovoval vášmu prostrediu a momentálnym výzvam a problémom, ktorým na trhu čelíte. 

Simuláciu je možné využiť ako nácvik kľúčových techník každej organizácie: Continual Service Improvement a Change management. Aktivity, ktoré pomáhajú posilovať imunitu a zvyšovať konkurencieschopnosť, práve vďaka prepojeniu biznisu a IT. 

Grab@Pizza je úplne ideálna
  • V kombinácii so školením ITIL 
  • Ako príležitosť, ako spoznať biznisové aj praktické stránky
  • Každý si môže vyskúšať aplikáciu znalostí z úrovne ITIL® Foundation/Practitioner


Scenár simulácie

Vitajte v najnáročnejšom 6 - mesačnom IT/Business projekte, ktorý musíte odriadiť v spoločnosti Grab@Pizza.

Grab@Pizza

Najúspešnejšia americká spoločnosť na rozvoj jedla
Jeden z najväčších prevádzkovateľom internetovej platformy pre rozvoz jedla, ktorý každoročne predáva milióny pízz bol kedysi jednotkou na trhu
Ale po 6 mesiacoch v aktuálnom roku je predaj ďaleko za očakávaním. Vrcholom sezóny je zápas amerického futbalu Super Bowl. Počas tohto tradičného finále sa každoročne predá 12,5 miliónov kusov pizze.
Dokážete pripraviť váš biznis na túto akciu? Nezabudnite, že aj vaše systémy majú byť pripravené, s dostatočnou kapacitou diskov a siete. Zostáva vám posledných 6 mesiacov v roku, aby spoločnosť neskončila v červených číslach.

 

Organizácia simulácie a prihlasovanie

Chcete sa zúčastniť simulácie? 

Manažérske hry sú určené pre reálne tímy osôb, ktoré spomu pracujú či už na projektoch alebo v rámci fungovania organizácie. Práve pre to sú simulácie najefektívnejšie ako uzavreté, vnútrofiremné školenia alebo zaujímavá aktivita pre váš teambuilding.

Termíny uzavretých školení stanovujeme na základe vzájomnej dohody.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte. Radi vám odpovieme na všetky doplňujúce otázky a naplánujeme vám simuláciu presne na mieru.

 

Zvládnete tento projekt? 

Vybudujte modernú firmu zajtrajška synergiou medzi IT a Business!
Generálny riaditeľ spoločnosti vyzval riaditeľa obchodu, mrketingu, financii, vedúceho produktového oddelenia, aby spoločne pripravili a realizovali projektový plán na obnovu stratenej pozície lídra trhu.
Recovery projekt je postavený na 6 mesačnej stratégii, ktorá má pomôcť vrátiť objedm predaja a zisk z tržieb na pôvodné hodnoty pred prepadom.
IT tu krá kľúčovú úlohu a preto poveril generálny riaditel CIO, IT riaditeľa, aby v spolupráci s Business oddelením zlepšil súčasnú infraštruktúru, ktorá je zásadným kľúčom k expanzii na nové trhy. Jeho ďalšou úlohou je znížiť prestoje a posilniť dostupnosť kritických služieb. V neposlednom rade je nutné eliminovať zbytočné náklady na minimum.
Nie všetko je pochopiteľne možné realizovať naraz. Celý tím sa musí naučiť udržať v organizácii rovnováhu a vyvážiť inovatívne porjekty spolu s úlohami na posilnenie stability a dostupnosti celej platformy.

 

 

 

Ako utriediť všetky projekty? 


Nie všetko je možné realizovať súčasne, naučte sa stanovovať priority, diskutovať a delegovať!
Medzitým riešite prevádzkové veci,  ďalšie vývojové  projekty (napríklad nový objednávkový formulár) v reakcii na stúpajúcu konkurenciu. Nezabudnite, že čokoľvek spustíte ako nový projekt, automaticky zaťažujete aj IT Operation. 
Každý mesiac zvládnete len niektoré projekty. Úzke hrdlo (Bottleneck) je limitujúcim a rizikovým prvkom každej organizácie.
A pretože ide o rozvojové projekty, tak tieto generujú ďalšie incidenty (nie všetko však funguje na prvýkrát a na 100%), narastá záťaž, ktorá sa nedá zvyšovať do nekonečna. Pokiaľ vám niečo zvýši predaj pizze o 150 tisíc kusov denne, tak musíte počítať, že sa to niekde zosype. 
Celé IT oddelenie musí zabudnúť na zastaralý systém riadenia, ktorý bol doteraz uplatňovaný a prestáva fungovať. Musí zmeniť svoj prístup, preskúmať požiadavky Business/Marketingu a preniesť ich do IT stratégie, zistiť adekvátnu podporu (IT Support) nových a inovovaných procesov. Je potrebné prenastaviť spo'ôsob riadenia (IT Operation)  a všetky zmeny bezchybne odriadiť (Change Management). Jedine táto zmena zaistí, aby spoločnosť bola úspešná aj naďalej.

 

Termíny kurzov Grab@Pizza™

Filtrovanie ponuky kurzov

Celkom nájdených
0 termínov

Názov kurzu Termín Miesto Dĺžka Cena bez DPH
Hore
  • predchádzajúce
  • 1
  • ďalšie

Klasický kurz pre každého.

Preto realizujeme školenia na mieru. Predovšetkým spoločnosti oceňujú našu flexibilitu. Pri príprave kurzu zohľadníme váš obor, trendy, konkurenciu a strategické ciele. Dôležitá je aj úspora nákladov na cestovanie, ubytovanie atď.

*

*

Položky označené * sú povinné.

Hodnotenie kurzu Grab@Pizza™

Pridať hodnotenie

Hodnotenie absolventov kurzu