Ask Expert
zavrieť

Napíšte nám Vašu otázku, radi Vám zavoláme späť

*

*

Tip

Filter
0x nahoru

7 zásad skutočného lídra

Tip

1-4.png

21.11.2017

V každom z nás je istá miera vodcovstva. Treba ho len objaviť a dostať na povrch. V tom vám veľmi radi pomôžeme. Pripravili sme si pre vás zopár najdôležitejších zásad, ktoré by mal mať každý dobrý líder na pamäti.

celý článok

0x nahoru

Súťaž o školenie Stres a záťaž

Tip

ako-najradsej-relaxujete-.png

11.10.2017

Každoročne si 10. októbra pripomíname Svetový deň duševného zdravia. Aj nám na Vašom duševnom zdraví záleží a preto sme si pripravili sme pre Vás súťaž o dvojdňové školenie STRES A ZÁŤAŽ v hodnote 220€.

celý článok

0x nahoru

Trendy v projektovom manažmente

Tip

obrazky-k-clankom-2-.png

02.10.2017

Ak sa niekto venuje profesionálne nejakej oblasti, je dôležité aby sa zaujímal o súčasné trendy v danom odbore. Nakoľko sme profesionálmi vo vzdelávaní projektového manažmentu, v tomto článku sa budeme venovať súčasným trendom, ktoré hýbu svetom projektového manažmentu. Z množstva súčasných trendov sme pre vás vybrali šesť najviac spomínaných a preberaných trendov v súčasnej dobe.

celý článok

771x nahoru

Multimediálna učebňa pre výučbu projektového manažmentu na Fakulte managementu UK

Tip

Multimediálna učebňa Fakulta manažmentu UK

14.06.2017

Projektový manažment je v dnešnej dobe dôležitou súčasťou nielen vysokoškolského vzdelania, ale aj našich životov, keďže projekty rôzneho druhu uskutočňujeme každý deň. Preto sa spoločnosť Tayllor & Cox sa rozhodla zriadiť multimediálnu miestnosť pre výučbu projektového manažmentu v priestoroch Fakulty managementu Univerzity Komenského v Bratislave.

celý článok

693x nahoru

PRINCE2® Agile je najvýznamnejšou inováciou v projektovom riadení

Tip

obrazky-k-clankom-1--1.png

05.06.2017

Upgrade na "agilnú" verziu je reakciou na fakt, že sa svet celkovo zrýchlil. Pokiaľ je to len trošku možné, snažíme sa svoje manažérske plány riadiť cez projekty. Realizáciu musíme zvládať v stále kratších termínoch. Stanovené ciele sú často nepresné, naviac sa v priebehu projektu menia. Projekty už nie sú "čierno-biele", stále častejšie zapadajú nie len do metodiky PRINCE2® ale obsahujú aj agilné požiadavky.

celý článok

725x nahoru

Business Continuity Management

Tip

business-continuity-management.png

25.05.2017

Stále väčší počet organizácii závislých na dostupnosti služieb považuje za jeden z kľúčových problémov vytvorenie imunity a odolnosti (resiliencie) organizácie. Medzi najčastejšie riziká sa zaraďujú prírodné katastrofy, IT a Telco výpadky, kybernetické útoky, výpadky elektrickej siete. Situáciu naviac komplikuje aj nárast počítačovej kriminality. Podľa Forrester Research sa až 88% organizácii v súčasnosti zaujíma o výhody plynúce zo zavedenie Business Continuity Plan.

celý článok

1075x nahoru

ŽENY VS. MUŽI: KTO JE LEPŠÍM PROJEKTOVÝM MANAŽÉROM?

Tip

dizajn-bez-nazvu-3-.png

09.05.2017

Faktom je, že muži a ženy majú diametrálne odlišné prístupy k organizácii práce. Aj tu platí pravidlo, že rovnaké situácie riešia takmer vždy inak. Vyžaduje projektový manažment schopnosti, ktoré majú ženy viac rozvinuté (napr. multi-tasking...)?

celý článok

704x nahoru

PRINCE2® (2017 UPDATE)

Tip

prince2-2017-titulna-foto.png

18.04.2017

Už začiatkom roka ohlásila spoločnosť AXELOS nástup aktualizovanej verzie metodiky PRINCE2®, ktorá by mala nadobudnúť platnosť už v polovici roka 2017. Vydaná bude tiež nová verzia skúšok v úrovni Foundation aj Practitioner. Čo bolo podnetom pre túto zmenu a čo to všetko bude znamenať pre Vás? Odpovede na tieto otázky nájdete v našom článku.

celý článok

5733x nahoru

10 charakteristík perfektného projektového manažéra [infografika]

Tip

10-charakteristik.jpg

29.06.2016

Projektový manažér je osoba zodpovedná za všetky aspekty riadenia projektu. Preto je dôležité, aby mal určité charakteristiky a schopnosti, ktoré zaručia úspešné riadenie projektu.

celý článok

1536x nahoru

10 tipov ako sa stať úspešným

Tip

ako-sa-stat-uspesnym.jpg

31.05.2016

Chcete myslieť a stať sa úspešnými? Majte pri všetkom, čo robíte na mysli naše tipy pre úspešných ľudí a napredujte vo Vašej kariére s otvorenou mysľou.

celý článok

  • predchádzajúce
  • 1
  • 2

Zoznam štítkov

Tip (17) PRINCE2 (7) ITIL (5) Security (3) Soft-Skills (3) Blog (3) MSP (2) MoR (1) RISK (1) BPM - Professional (1)

Najčítanejšie

Najnovšie články

Informácie k jednotlivým certifikátom.

Najbližšie termíny školení

Nájdete nás na facebooku

Koho sme školili